Menu
Your Cart

Kampanyalı Kitaplar

Bir Çocuk Gelişir Dünya Değişir
-29 %
Nitelikli ve sağlıklı bireylerin yetiştirilmesi için, eğitime küçük yaşlarda başlanılması gerekir.. Çocuğun öğrenmesinin en güçlü olduğu dönem 0-6 yaş dönemidir. Çocuk bu dönemde temel alışkanlıklarını kazanır. Gelişimin hızlı olduğu ilk yaşların, eğitimde önemi büyüktür. İnsan bebeklik ve ilk çocuk..
20,00TL 28,00TL
Bir Kızıl Gonca
-38 %
Brand: Onur Şahin
Ressam olma hayaliyle İstanbul’a gelen fakat bunu başaramayıp hayatını kadınlığıyla kazanmaya başlayan, talihini değiştirmek için çok sevdiği bu şehri terk eden bir kadın… Bugüne kadar istediği her şeyi elde etmiş olan zengin bir iş adamı… Hakkari’nin bir dağ köyünden büyük umutl..
50,00TL 80,00TL
Çekirdek Yeme Kılavuzu
-50 %
Brand: Ayhan Sever
Siz bakmayın o dondurma reklamlarındaki şehvet soslu ifadelere. Gerçek tutkunun adı çekirdektir! Ege’de çiğdem de dense, onun umum adıdır çekirdek. Şöyle bol tuzluysa, hele bir de taze ise, takribi yarım kilo yemeden kalkılmaz başından. Çekirdek yemeye parmaklardan başlanılır. Çü..
25,00TL 50,00TL
Çocuk Kitapları Seti
-38 %
Brand: Şenol Ceviz
Gizemli Ormanın İzcileri kitabındanAlmina, Yusuf ve diğerleri, ailelerinin de izniyle ormanda, eğitmenleri eşliğinde bir izci kampına katılırlar. Gündüzleri eğitim, geceleri ise kamp ateşi sohbetleri yapılır. Çocuklar arasında geçen sohbet, yerini ormanda oynanması tehlikeli olan “doğruluk mu, cesar..
200,00TL 320,00TL
Duymaya Hazır mısın?
-40 %
Brand: Buket Özbek
Umut yok...Çıkış yok...Sürekli korkularım ve istemediklerim karşıma çıkıyor...Bir şey eksik...Değişmek...?Daha mutlu ve Sükünetli bir yaşam mümkünse bu nasıl olacak?Seni duyuyorum...Sen çok değerli ve eşsizsin!Senden hayatında bir tane daha yok, olmayacak da.Sahip çıkma zamanın gelmedi mi?Kendine ol..
30,00TL 50,00TL
Ebruli Lanetler
YENİ -33 %
“Adım kadar ebruli bir rüya gibiydi hayat denen sahnede bendenize ayrılan yer. Evlatların kimiönümden öylece geçip gitti, kimi seyirci koltuklarını kâh doldurup kâh boşaltmakla yetindi. Kimi isesahneme çıkıp oyundan bir renk, bir perde olmayı seçti. Perdeler belki de büsbütün başkarenklerdeydi an..
100,00TL 150,00TL
Edebiyat Seti
-33 %
Giz Kitapta yayınlanmış olan 6 edebiyat kitabını bir araya getirdik ve en uygun fiyata siz okurlarımıza sunduk.Sabahı Aramak-Kitap ÖzellikleriCilt Durumu:CiltsizBasım Tarihi:Ekim 2018Basım Yeri:Türkiye / İstanbulBoyutlar:13,50 x 21,00 cmBasım Dili:TürkçeKağıt Tipi:2. HamurSayfa Sayısı..
200,00TL 300,00TL
Görünmez Yolcu
-25 %
Sen bir köre kırmızı rengi anlatabilir misin? 4. boyutu ya da 5. boyutu hayal edebilir misin? Aynı anda iki farklı yerde olmayı algılayabilir misin? Ne yazık ki asla neye benzediğimi anlayamazsın, algılama sınırlarınız içinde olan bir forma sahip değilim.Denizin içinde beni gördüğünde flu bir ışık h..
60,00TL 80,00TL
Gülüşlerin Rengi
-33 %
Brand: Havva Karaman
Havva Karaman'ın kaleminden Gülüşlerin Rengi BİR YANIMBir yanım masaldan çıkmış periBir yanım elmayı uzatan cadı… Bir yanım akıllıBir yanım deli… Bir yanım yanıma yorgun düşerkenBir yanım yorulmuşBir yanım ölü… Bir yanım kabirde münker bekliyorBir yanım dört nala gitti gidiyor…&n..
20,00TL 30,00TL
Herkes Kalbinin Ekmeğini Yer
YENİ -20 %
Hepimiz, arzuladığımız hayatı yaşayamamaktan şikayetçiyiz. Her gelen yeni günden, dünyamızı değiştirecek bir mucize getirmesini bekliyoruz. Hatırlayalım, gökyüzünde tek bir bulut yokken, gemi inşa etmeye başlamıştı Nuh. Yaratıcı'ya koşulsuz teslim olmanın ve inancın peşinden gitmenin resmiydi bu...
120,00TL 150,00TL
İki Kişilik Tren
-36 %
Brand: Serdar Batum
Bulabildiğim en uzak tren seferini seçtiğimde, beni hedeflediğim noktaya götüreceğini düşündüğüm bu macerada, yolculuğun bu kadar da ızdıraplı geçeceğini düşünmemiştim oysa. Tek kişilik bir kompartımanda, kapının niye açıldığına değil de kapıdan girenin kim olduğuna odaklandım.Bir erkek ve sırlarla ..
45,00TL 70,00TL
Kasyot Şiir Öykü Deneme
-57 %
Kasyot Şiir Öykü DenemeBiz Kastamonulu yazarlar olarak edebiyatın değişik alanlarında farklı yazı türündeki çalışmalarımızı bir araya getirdik.Bir şiirin dizesi, bir öykünün kahramanı ve bir gezi yazısının mekânı bazen de denemenin derinliklerinde kendinizi bulacaksınız.Kasyot olarak Kastamonulu otu..
30,00TL 70,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)