Menu
Your Cart

Kitaplarımız

Alo Narkotik!
-30 %
Şeytan’ın bile aklına gelmeyecek şeyler gelir bazı insanların aklına. Çünkü Şeytan’ın hırsı, bu gibi insanların yanında biraz hafif kalır. Bahsi geçen insan görünümlü şeytanların kurnazlıkları, açgözlülüklerini doyurur ve asıl amaçları için araç olur tüm emellerine.Uyuşturucu kaçakçılığı konusunda u..
140,00TL 200,00TL
Alo Narkotik-Otopsi Polisiye Seti
-33 %
Alo Narkotik kitabının tanıtımındanŞeytan’ın bile aklına gelmeyecek şeyler gelir bazı insanların aklına. Çünkü Şeytan’ın hırsı, bu gibi insanların yanında biraz hafif kalır. Bahsi geçen insan görünümlü şeytanların kurnazlıkları, açgözlülüklerini doyurur ve asıl amaçları için araç olur tüm emellerine..
270,00TL 400,00TL
Arsien Krallığı - İnsanlardan Sonra
-38 %
''Doğru yere bakarsanız gerçeği görebilirsiniz ama önce inanmanız gerek.''Büyülü ormandan geçip gizemli kapıları aşarak toprağın derinliklerine kurulmuş olan kadim Arsien Krallığı’nın kalıntıları arasında yol aldıktan sonra gezegenin kalbine ulaştı. Hayatta kalan son büyücünün öl..
80,00TL 130,00TL
Arsien Krallığı 2 - Diriliş Ağacı
-25 %
Arsien Krallığı'na giden yol, gezegenin en güçlü büyücüsü Yula'nın bölgesinden geçer. Sırdaş ormanı geceliğini giymiş uyurken, Sabra'nın söylediği şarkıya kulak vererek ilerlerseniz, Güneş gün ortası tahtına yerleşmeden önce Arsien Krallığı'nın çatısına ulaşmış olacaksınız.Ağlayan Çöl’e eşlik edip o..
75,00TL 100,00TL
Arsien Krallığı Serisi Seti
-33 %
''Doğru yere bakarsanız gerçeği görebilirsiniz ama önce inanmanız gerek.''Büyülü ormandan geçip gizemli kapıları aşarak toprağın derinliklerine kurulmuş olan kadim Arsien Krallığı’nın kalıntıları arasında yol aldıktan sonra gezegenin kalbine ulaştı. Hayatta kalan son büyücünün öl..
155,00TL 230,00TL
Bir Kızıl Gonca
-38 %
Brand: Onur Şahin
Ressam olma hayaliyle İstanbul’a gelen fakat bunu başaramayıp hayatını kadınlığıyla kazanmaya başlayan, talihini değiştirmek için çok sevdiği bu şehri terk eden bir kadın… Bugüne kadar istediği her şeyi elde etmiş olan zengin bir iş adamı… Hakkari’nin bir dağ köyünden büyük umutl..
50,00TL 80,00TL
Çekirdek Yeme Kılavuzu
-50 %
Brand: Ayhan Sever
Siz bakmayın o dondurma reklamlarındaki şehvet soslu ifadelere. Gerçek tutkunun adı çekirdektir! Ege’de çiğdem de dense, onun umum adıdır çekirdek. Şöyle bol tuzluysa, hele bir de taze ise, takribi yarım kilo yemeden kalkılmaz başından. Çekirdek yemeye parmaklardan başlanılır. Çü..
25,00TL 50,00TL
Cengiz Han ve Kurtları
-33 %
Brand: Yusuf Kayaalp
2 Haziran Pazar günü isme özel imzalı gönderimler son bulacaktır. Bu tarihe kadar verilen Yusuf Kayaalp kitapları siparişleri isme özel imzalı olarak gönderilecektir. Not: EFT Havale ödeme seçeneğinde sipariş numaranızı açıklama kısmına yazmayı unutmayın. Not: Verilen siparişler ..
160,00TL 240,00TL
Çocuk Kitapları Seti
-38 %
Brand: Şenol Ceviz
Gizemli Ormanın İzcileri kitabındanAlmina, Yusuf ve diğerleri, ailelerinin de izniyle ormanda, eğitmenleri eşliğinde bir izci kampına katılırlar. Gündüzleri eğitim, geceleri ise kamp ateşi sohbetleri yapılır. Çocuklar arasında geçen sohbet, yerini ormanda oynanması tehlikeli olan “doğruluk mu, cesar..
200,00TL 320,00TL
Derindeki Hesaplaşma
-36 %
Türkiye teknolojide, son yıllarda yaptığı AR-GE çalışmaları ile pek çok ülkeyi gerisinde bırakmıştır ve bu durum Türkiye’yi küresel istihbarat kurumlarının hedefi haline getirmiştir.Ama Türkiye yılmayarak yoluna tam gaz ilerlemeyi amaçlamaktadır. Bu gelişimin ise en çok konuşulanı Uluçali isimli nük..
45,00TL 70,00TL
Duymaya Hazır mısın?
-40 %
Brand: Buket Özbek
Umut yok...Çıkış yok...Sürekli korkularım ve istemediklerim karşıma çıkıyor...Bir şey eksik...Değişmek...?Daha mutlu ve Sükünetli bir yaşam mümkünse bu nasıl olacak?Seni duyuyorum...Sen çok değerli ve eşsizsin!Senden hayatında bir tane daha yok, olmayacak da.Sahip çıkma zamanın gelmedi mi?Kendine ol..
30,00TL 50,00TL
Ebruli Lanetler
YENİ -33 %
“Adım kadar ebruli bir rüya gibiydi hayat denen sahnede bendenize ayrılan yer. Evlatların kimiönümden öylece geçip gitti, kimi seyirci koltuklarını kâh doldurup kâh boşaltmakla yetindi. Kimi isesahneme çıkıp oyundan bir renk, bir perde olmayı seçti. Perdeler belki de büsbütün başkarenklerdeydi an..
100,00TL 150,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 47 (4 Sayfa)