Menu
Your Cart

Cengiz Han ve Kurtları

Yusuf Kayaalp Yusuf Kayaalp
Cengiz Han ve Kurtları
-32 %
Cengiz Han ve Kurtları

Hakkında

2 Haziran Pazar günü isme özel imzalı gönderimler son bulacaktır. Bu tarihe kadar verilen Yusuf Kayaalp kitapları siparişleri isme özel imzalı olarak gönderilecektir. 

Not: EFT Havale ödeme seçeneğinde sipariş numaranızı açıklama kısmına yazmayı unutmayın. 

Not: Verilen siparişler 3 iş günü içinde hazırlanıp kargoya verilir.  Lütfen adres bilgilerinizi doldururken telefon numaranızı arada boşluk bırakmadan yazınız. Siparişiniz kargoya verildikten sonra tarafınıza sms iletilecektir, smsteki linkten kargo takibinizi yapabilirsiniz.


Cengiz Han… Bozkır halklarını bir araya getiren, Moğolların parlayan yıldızı, dünyaya hükmetmiş Hanlar Han’ı!

Çocukluğundan bu yana en büyük amacıydı büyük bir han olabilmek. Çünkü o daha gözünü dünyaya açar açmaz han olacaksın dedi herkes. Doğduğunda Şamanlar elindeki kan pıhtısıyla dünyaya gelişini büyük bir kut, bir işaret olarak kabul ettiler. Ve kehanette adı geçen kişinin o olduğuna karar verildi. Tabii karşılaştığı zorluklar onu hedefinden yüzlerce kez uzaklaştırsa da o yılmadı, en zor zamanlarında yoldaşlarıyla birlikte devam etti yoluna. Çocukluğunda yaşadıkları, onu defalarca dövülmüş bir çelik gibi daha da güçlendirdi. Çok sonraları fark etti, yaşanması gerekenleri yaşıyordu sadece. İlerlediği hedefte ne ihanetler durdurabilecekti onu; ne de başka hanlar, krallar, şahlar. O karşısına çıkan her engeli ezip geçmeyi görev bilmişti kendisine. Çünkü Tanrı’nın her zaman onunla olduğuna inanırdı, bu inanca erleri de ortak oldu.

Ve Kurtlarım dedikleri… Yoldaşları, onunla bu kutlu yolda ilerleyen andaları (kan kardeş), kandaşları, oğulları… En büyük destekçisiydi onlar. Bozkırın kurtları her defasında başka yöne hücum etti, ezmek isteyeni ezdi geçti, ortak olup paylaşanı göz ardı etmedi, ödüllendirdi. Bozkıra birlik, adalet ve düzen geldi. Cengiz Han yasaları tüm dünyada bilindi.

150,00TL
220,00TL
Çoklu Teklifler
Size özel, ekstra avantajlı 5 adet çoklu teklif oluşturuldu.

İki Ürün Birlikte:
270 ₺ yerine 270 ₺
Kazanç: 0 ₺
İki Ürün Birlikte:
270 ₺ yerine 270 ₺
Kazanç: 0 ₺
İki Ürün Birlikte:
500 ₺ yerine 495 ₺
Kazanç: 5 ₺
İki Ürün Birlikte:
390 ₺ yerine 387 ₺
Kazanç: 3 ₺
İki Ürün Birlikte:
230 ₺ yerine 228 ₺
Kazanç: 2 ₺
Kitap
Barkod 9786050601855
Basım Dili Türkçe
Basım Tarihi Mart 2021
Basım Yeri Türkiye / İstanbul
Boyutlar 13,50 x 21,00 cm
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Tipi 2. Hamur
Sayfa Sayısı 352

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: tarih , yusufkayaalp