Menu
Your Cart

Kızıl Kıyamet - Tesla'nın Sırrı

Şenol Ceviz Şenol Ceviz
Kızıl Kıyamet - Tesla'nın Sırrı
-29 %
Kızıl Kıyamet - Tesla'nın Sırrı

Hakkında

Nikola Tesla’nın, pek çok kişinin bildiği fakat orijinal kopyalarına kimsenin ulaşamadığı iki önemli projesi vardı. Tesla bu iki projeyi ölmeden önce en yakın dostu George’a emanet etti ve bu projelerin dünyanın daha iyi bir yer haline gelmesi için kullanılmasını vasiyet etti.

İlk proje; dünyanın manyetik alanını kullanarak iklimleri ve fay hatlarını kontrol edebilen HAARP, diğeri ise 300 km kadar çapındaki bütün elektrikle çalışan araçların devrelerini yakan Teleforce’tu. Bu iki proje yanlış ellere geçmemeliydi, aksi olursa gelmiş geçmiş en güçlü kişi olabilirdi. Ve bu iki silahla bütün dünya ülkelerini tehdit edebilirdi.

Beklenen oldu. Proje çok basit bir yerde saklı duruyordu, yerini bilen tek kişi ise özgürlüğü ile böylesine muazzam bir gücü takas etmeye kalktı. Ve birbiri ardına saklanmış olan pek çok sır açığa çıkmaya başladı, peşi sıra gelen olaylar ise beraberinde yeni ipuçlarını da getirdi.

Hareketin ve aksiyonun bir an olsun azalmadığı muazzam bir eser. Şenol Ceviz’in şimdiye dek okuduğum en iyi kitabı diyebilirim.

NOT: Bu Kitap serinin 3. kitabıdır. İlk kitap Kırılma Noktası, ikinci kitap New York Düşerken'dir.

120,00TL
170,00TL
Çoklu Teklifler
Size özel, ekstra avantajlı 1 adet çoklu teklif oluşturuldu.

İki Ürün Birlikte:
240 ₺ yerine 237 ₺
Kazanç: 3 ₺
Kitap
Barkod 9786058071476
Basım Dili Türkçe
Basım Tarihi Şubat 2020
Basım Yeri Türkiye / İstanbul
Boyutlar 13,50 x 21,00 cm
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Tipi 2. Hamur
Sayfa Sayısı 320

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: polisiye , aksiyon , macera , narkotik