Menu
Your Cart

Alo Narkotik-Otopsi Polisiye Seti

Ömer Rıza Yıldız
Alo Narkotik-Otopsi Polisiye Seti
-14 %
Alo Narkotik-Otopsi Polisiye Seti

Hakkında

Alo Narkotik kitabının tanıtımından

Şeytan’ın bile aklına gelmeyecek şeyler gelir bazı insanların aklına. Çünkü Şeytan’ın hırsı, bu gibi insanların yanında biraz hafif kalır. Bahsi geçen insan görünümlü şeytanların kurnazlıkları, açgözlülüklerini doyurur ve asıl amaçları için araç olur tüm emellerine.

Uyuşturucu kaçakçılığı konusunda uzmanlaşmış olan Emmy, kimsenin aklına gelmeyecek şekillerde yurtiçine uyuşturucu madde sokmaya başlar ve üstüne üstlük bir de yurtiçindeki bağlantılarının ondan yardım istemesi ile bu işin dağıtımını ve pazarlamasını yüklenir. Emmy uyuşturucu dağıtımı konusunda da uzmanlığını konuşturur ve Narkotik Şube’nin radarlarına bir türlü takılmaz.
Serkan ise Kahramanmaraş’tan İstanbul Narkotik Şube’ye yeni atanmış bir komiserdir. Yolu kader arkadaşı olacağı Mustafa ile kesişir. Bu tesadüf tanışma Mustafa ile sınırlı kalmayacaktır. Her perdeyi araladıklarında başka insanlar, başka hayatlar, başka hikayeler göreceklerdir. Ve ardı arkası gelmeyen ipuçlarının sonunu getirebilmek için çok sabırlı olmaları gerekecektir. Bu çözülmesi zor olaylar zincirinde ise en büyük yardımcıları yine tesadüf eseri tanıştıkları Muhsin olacaktır fakat Muhsin’in yardımları karşılıksız değildir.

Her olayın birbiri ile bağlantısının olduğu, yaşanan tesadüflerin ise tesadüf olduğundan şüphe ettirecek heyecanlı bir hikaye okumaya hazır mısın?

 

Otopsi kitabının tanıtımından

“Sizin derin bir uykuda olmanıza gerek yoktur. Kalabalık bir şehirde uyanık olmanın bir faydası da yoktur. İnsanların kalabalığında günde en az iki cinayet işlenir. Kurbanların yaşlı bir kadın, travesti oluşuna bakmaz katil, onları yüksek bir balkondan atarak o ölüm ile yaşam arasındaki gözlerine düşen korkuyu önemser. Bir kuyunun içinde onlarca öldürülmüş bedenlerin çürüyen etlerindeki o iğrenç kokuyu merak eder. Çünkü her ölünün çürüyen etinin kokusu çok farklıdır. Hele ki, derin bir kızıllığın içinde otopsiye giden cesedin kız yerine erkek oluşu kadar, karmakarışık bir otopsi çöplüğüne dönünce hayat, işte ölüm yani ben oradayımdır.”

Adli Tıpa olayların sırasına göre tabut içinde getirilen cesetlerin sağ ayak başparmaklarına takılan sıra numaraları ile işlem görmeye başlarlar.

“199 No’lu Kızıl Sedyede getirilen ceset”
Hangi adli olayda Kızıl Sedye kullanılırdı ki?
Tüm sedyeler ya Beyaz ya da Gri olurlar.
Kızıl Sedye?
Tuhaf?


Alo Narkotik!-Kitap Özellikleri

Cilt Durumu:Ciltsiz
Basım Tarihi:Eylül 2020
Basım Yeri:Türkiye / İstanbul
Boyutlar:13,50 x 21,00 cm
Basım Dili:Türkçe
Kağıt Tipi:2. Hamur
Sayfa Sayısı:336
Barkod:9786050601848

Otopsi-Kitap Özellikleri

Cilt Durumu:Ciltsiz
Basım Tarihi:Ekim 2019
Basım Yeri:Türkiye / İstanbul
Boyutlar:13,50 x 21,00 cm
Basım Dili:Türkçe
Kağıt Tipi:2. Hamur
Sayfa Sayısı:352
Barkod:9786058071445
240,00TL
280,00TL
Çoklu Teklifler
Size özel, ekstra avantajlı 1 adet çoklu teklif oluşturuldu.

İki Ürün Birlikte:
360 ₺ yerine 355 ₺
Kazanç: 5 ₺

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi