Menu
Your Cart

New York Düşerken Serisi Seti 3 Kitap

Şenol Ceviz Şenol Ceviz
New York Düşerken Serisi Seti 3 Kitap
-30 %
New York Düşerken Serisi Seti 3 Kitap

Hakkında

(Ürünü satın aldığınızda kitaplar yazarın isme özel imzası ile gönderilecektir.)

 

New York Düşerken kitabının tanıtımından (2. kitap)

“450 çocuk hiçbir zaman çocuk olmadı.” Onların eğitimi için milyarlarca dolarlık bir bütçe ayrıldı. En iyi  eğitmenler bulundu, en iyi imkânlar seferber edildi. Her biri yetimhanelerden özenle seçilerek toplandı. Onlar eğitmenlerine göre görev, liderlerine göre işlenmeyi ekleyen değerli birer hammaddeydi.

Çok küçük yaşlardan itibaren en zorlu eğitimlerden geçtiler, en iyisini en iyisinden öğrendiler, cesaretliydiler, korkusuzdular. Oysa en başında onlar sadece masum birer çocuktu, şimdi ise nitelikli birer silah haline geldiler.

Onlar, dostları için candan birer yoldaş, düşmanları içinse o güne kadar karşılaştıkları en tehlikeli askerlerdi. Tek parolaları, hedefleri  uğrunda önlerine çıkan her şeyi yok etmekti; bunu yaparken tereddüt dahi etmeyeceklerdi.

New York’ta adalet için başlayan bu savaşa pek çok ülkeden katılım sağlandı. Onlar, görev tanımları gereği birer hayaletten farksızdı, resmi bir operasyon yürütüyorlardı fakat bu operasyonun detaylarını  küçük seçkin bir gruptan başka bilen yoktu. Yüzyıllardır egemen olan  bu gizli imparatorluğa karşı yürüttükleri savaşı kazanabilecekler miydi?

 

Kırılma Noktası kitabının tanıtımından (1. kitap)

Dünya üzerindeki tüm önemli ülkelerin bir yarası vardı, bir de bu yarayı sürekli olarak kaşıyan devletler üstü bir yapı. Tüm dünya düzeni onlardan soruluyordu. Savaşlar, kaoslar, ekonomik krizler, biyolojik silahlar, hızla yayılan bulaşıcı hastalıklar… Hemen her olumsuz olayda onların parmağı vardı. Dünya üzerindeki en güçlü dokuz önemli ülke, bir gün ansızın bir araya getirildi. Amaç belliydi. Sadece detaylar konuşulacaktı ve o gün karar verildi. Yeryüzündeki tüm karmaşalarda ve terör eylemlerinde parmağı olan bu yapılanma artık yok edilecekti.

Uzun yıllar boyu devam edecek mücadele o gün başlamıştı. Artık dönüş yoktu. Her asker, her yetişkin satın alınabilirdi fakat doğduğundan beri devlet tarafından sadece vatan sevgisi ile büyütülmüş; annesi, babası vatan olan bir insan asla satın alınamazdı. Bu mücadelede tek çare onlardı. Ya milyonlarca insanın katledilmesine dur diyeceklerdi ya da dünya acı çekmeye devam edecekti. Tek amaç artık onları yok etmekti…

 

Kızıl Kıyamet kitabının tanıtımından (3. kitap)

Nikola Tesla’nın, pek çok kişinin bildiği fakat orijinal kopyalarına kimsenin ulaşamadığı iki önemli projesi vardı. Tesla bu iki projeyi ölmeden önce en yakın dostu George’a emanet etti ve bu projelerin dünyanın daha iyi bir yer haline gelmesi için kullanılmasını vasiyet etti.

İlk proje; dünyanın manyetik alanını kullanarak iklimleri ve fay hatlarını kontrol edebilen HAARP, diğeri ise 300 km kadar çapındaki bütün elektrikle çalışan araçların devrelerini yakan Teleforce’tu. Bu iki proje yanlış ellere geçmemeliydi, aksi olursa gelmiş geçmiş en güçlü kişi olabilirdi. Ve bu iki silahla bütün dünya ülkelerini tehdit edebilirdi.

Beklenen oldu. Proje çok basit bir yerde saklı duruyordu, yerini bilen tek kişi ise özgürlüğü ile böylesine muazzam bir gücü takas etmeye kalktı. Ve birbiri ardına saklanmış olan pek çok sır açığa çıkmaya başladı, peşi sıra gelen olaylar ise beraberinde yeni ipuçlarını da getirdi.

Hareketin ve aksiyonun bir an olsun azalmadığı muazzam bir eser. Şenol Ceviz’in şimdiye dek okuduğum en iyi kitabı diyebilirim.


Kırılma Noktası-Kitap Özellikleri (1.Kitap)

Cilt Durumu:Ciltsiz
Basım Tarihi:Ekim 2019
Basım Yeri:Türkiye / İstanbul
Boyutlar:13,50 x 21,00 cm
Basım Dili:Türkçe
Kağıt Tipi:2. Hamur
Sayfa Sayısı:272
Barkod:9786058071452

New York Düşerken-Kitap Özellikleri (2.Kitap)

Cilt Durumu:Ciltsiz
Basım Tarihi:Kasım 2018
Basım Yeri:Türkiye / İstanbul
Boyutlar:13,50 x 21,00 cm
Basım Dili:Türkçe
Kağıt Tipi:2. Hamur
Sayfa Sayısı:335
Barkod:9786058115637

Kızıl Kıyamet-Kitap Özellikleri (3.Kitap)

Cilt Durumu:Ciltsiz
Basım Tarihi:Şubat 2020
Basım Yeri:Türkiye / İstanbul
Boyutlar:13,50 x 21,00 cm
Basım Dili:Türkçe
Kağıt Tipi:2. Hamur
Sayfa Sayısı:320
Barkod:9786058071476
350,00TL
500,00TL
Çoklu Teklifler
Size özel, ekstra avantajlı 6 adet çoklu teklif oluşturuldu.

İki Ürün Birlikte:
470 ₺ yerine 466 ₺
Kazanç: 4 ₺
İki Ürün Birlikte:
440 ₺ yerine 438 ₺
Kazanç: 2 ₺
İki Ürün Birlikte:
750 ₺ yerine 745 ₺
Kazanç: 5 ₺
İki Ürün Birlikte:
470 ₺ yerine 467 ₺
Kazanç: 3 ₺
İki Ürün Birlikte:
490 ₺ yerine 485 ₺
Kazanç: 5 ₺

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: polisiye , aksiyon , macera