Menu
Your Cart

Yusuf Kayaalp 3'lü kitap seti

Yusuf Kayaalp Yusuf Kayaalp
Yusuf Kayaalp 3'lü kitap seti
-38 %
Yusuf Kayaalp 3'lü kitap seti

Hakkında

2 Haziran Pazar günü isme özel imzalı gönderimler son bulacaktır. Bu tarihe kadar verilen Yusuf Kayaalp kitapları siparişleri isme özel imzalı olarak gönderilecektir. 

Not: EFT Havale ödeme seçeneğinde sipariş numaranızı açıklama kısmına yazmayı unutmayın. 

Not: Verilen siparişler 3 iş günü içinde hazırlanıp kargoya verilir.  Lütfen adres bilgilerinizi doldururken telefon numaranızı arada boşluk bırakmadan yazınız. Siparişiniz kargoya verildikten sonra tarafınıza sms iletilecektir, smsteki linkten kargo takibinizi yapabilirsiniz.

Tarihin Seyrini Değiştiren Liderler - Mizahi Anlatım Kitap Açıklaması

Yusuf Kayaalp günümüz gençlerine tarihi, mizahi anlatım tarzıyla sevdiren; sade ve akıcı bir dille anlatan, yaptığı video içerikleriyle sosyal medyada tanınan önemli bir yazar ve YouTuber’dır.
 
Bu eserde, yaptıklarıyla tarihin seyrini değiştiren 20 lideri, mizahi anlatım tarzıyla okuyacaksınız ve okurken hem eğlenecek, hem de öğreneceksiniz. Kitapta; Mustafa Kemal Atatürk, Emir Timur, Fatih Sultan Mehmet, 2.Abdülhamit, Adolf Hitler, Attila, Fransa Kralları 14. ve 16. Louis, Muammer Kaddafi, Sultan Alparslan, Otto von Bismarck, 4.Murat, Fidel Castro, Vladimir Putin, Gandhi, George Washington, Kont Drakula (Kazıklı Voyvoda), 2.Mahmut, Sultan İbrahim, Büyük Petro, Ragnar Lodbrok isimli liderlerin hayatlarını ve tarihin seyrini nasıl değiştirdiklerini okuyacaksınız.

208 sayfa


Cengiz Han ve Kurtları Kitap Açıklaması

Cengiz Han… Bozkır halklarını bir araya getiren, Moğolların parlayan yıldızı, dünyaya hükmetmiş Hanlar Han’ı!

Çocukluğundan bu yana en büyük amacıydı büyük bir han olabilmek. Çünkü o daha gözünü dünyaya açar açmaz han olacaksın dedi herkes. Doğduğunda Şamanlar elindeki kan pıhtısıyla dünyaya gelişini büyük bir kut, bir işaret olarak kabul ettiler. Ve kehanette adı geçen kişinin o olduğuna karar verildi. Tabii karşılaştığı zorluklar onu hedefinden yüzlerce kez uzaklaştırsa da o yılmadı, en zor zamanlarında yoldaşlarıyla birlikte devam etti yoluna. Çocukluğunda yaşadıkları, onu defalarca dövülmüş bir çelik gibi daha da güçlendirdi. Çok sonraları fark etti, yaşanması gerekenleri yaşıyordu sadece. İlerlediği hedefte ne ihanetler durdurabilecekti onu; ne de başka hanlar, krallar, şahlar. O karşısına çıkan her engeli ezip geçmeyi görev bilmişti kendisine. Çünkü Tanrı’nın her zaman onunla olduğuna inanırdı, bu inanca erleri de ortak oldu.

Ve Kurtlarım dedikleri… Yoldaşları, onunla bu kutlu yolda ilerleyen andaları (kan kardeş), kandaşları, oğulları… En büyük destekçisiydi onlar. Bozkırın kurtları her defasında başka yöne hücum etti, ezmek isteyeni ezdi geçti, ortak olup paylaşanı göz ardı etmedi, ödüllendirdi. Bozkıra birlik, adalet ve düzen geldi. Cengiz Han yasaları tüm dünyada bilindi.

352 sayfa


Kut'lu Dava Mete Han-Sürgünden İmparatorluğa Kitap Açıklaması

Her yanda yağısı (düşman) ile mücadele etmek zorunda kalan Hunlar, onlarla yüz yüze geldikçe daha iyi savaşmayı öğrenmişti. Onlar Kut’luydu, zorlandıkça daha da güçlendiler ve içlerinden büyük bir Han doğurdular. Onun adı Mete Han’dı. Büyük Hun Hanı Mete Han

O öyle bir dehaydı ki kimsenin usuna gelmeyen onun usuna geliyordu. Ama onu o yapan sadece kendisi değildi, çok iyi bir akıl hocası da vardı ve bu kişi bütün hayatını halkı için hiçe saymıştı. Bu Kut’lu Dava uğruna sadece güçlü olmak ve düşünmek yetmiyordu, ayrıca bir ve beraber hareket etmek de önemliydi.

Zafer ancak böyle elde edilebilirdi.

Bütün yay çeken budunları Hun yaptım!

Mete Han

Mete Han’ı bir de Yotube Türkiye’de tarih videoları yapan Yusuf Kayaalp’in dilinden okuyun.

208 sayfa

400,00TL
640,00TL
Çoklu Teklifler
Size özel, ekstra avantajlı 5 adet çoklu teklif oluşturuldu.

İki Ürün Birlikte:
510 ₺ yerine 505 ₺
Kazanç: 5 ₺
İki Ürün Birlikte:
440 ₺ yerine 435 ₺
Kazanç: 5 ₺
İki Ürün Birlikte:
820 ₺ yerine 810 ₺
Kazanç: 10 ₺
İki Ürün Birlikte:
555 ₺ yerine 550 ₺
Kazanç: 5 ₺

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi