Menu
Your Cart

Tarihe Darbe Vuran Liderler

Yusuf Kayaalp Yusuf Kayaalp
Tarihe Darbe Vuran Liderler
-32 %
Tarihe Darbe Vuran Liderler

Hakkında

2 Haziran Pazar günü isme özel imzalı gönderimler son bulacaktır. Bu tarihe kadar verilen Yusuf Kayaalp kitapları siparişleri isme özel imzalı olarak gönderilecektir. 

Not: EFT Havale ödeme seçeneğinde sipariş numaranızı açıklama kısmına yazmayı unutmayın. 

Not: Verilen siparişler 3 iş günü içinde hazırlanıp kargoya verilir.  Lütfen adres bilgilerinizi doldururken telefon numaranızı arada boşluk bırakmadan yazınız. Siparişiniz kargoya verildikten sonra tarafınıza sms iletilecektir, smsteki linkten kargo takibinizi yapabilirsiniz.

Yusuf Kayaalp, ‘Tarihe Darbe Vuran Liderler’ isimli bu kitabında, tarihe ilgi ve merak duymayan kişilerin dahi ilgisini çekebilecek türde, araya mizah ve eğlence anlayışını serpiştirerek, tarihte yaşamış en önemli 21 liderin hayatını tüm gerçekliğiyle anlatmıştır. Özellikle YouTube’da ürettiği içeriklerle günümüz gençlerinin tarihe karşı önyargısını kıran ve tarihin eğlenceli bir alan olabileceğini ispatlayan bir yazardır.

Yusuf Kayaalp, 4. Kitabı olan bu kitapta, sırasıyla aşağıdaki liderlerin hayatlarını çocukluklarından başlayarak anlatmaktadır: I. Selim (Yavuz Sultan Selim), Kanuni Sultan Süleyman, II. Mahmut, Napolyon Bonapart, Mussolini, Cengiz Han, Mete Han, Lenin, Stalin, İsmet İnönü, Bülent Ecevit, Adnan Menderes, Enver Paşa, Bayezid, Büyük İskender, Che Guevara, Mao Zedong, Hasan Sabbah, Jül Sezar, Saddam Hüseyin, Selahaddin Eyyübi

130,00TL
190,00TL
Çoklu Teklifler
Size özel, ekstra avantajlı 5 adet çoklu teklif oluşturuldu.

İki Ürün Birlikte:
170 ₺ yerine 165 ₺
Kazanç: 5 ₺
İki Ürün Birlikte:
260 ₺ yerine 255 ₺
Kazanç: 5 ₺
İki Ürün Birlikte:
530 ₺ yerine 520 ₺
Kazanç: 10 ₺
İki Ürün Birlikte:
420 ₺ yerine 415 ₺
Kazanç: 5 ₺
İki Ürün Birlikte:
170 ₺ yerine 165 ₺
Kazanç: 5 ₺
Kitap
Barkod 9786259948515
Basım Tarihi Aralık 2023
Basım Yeri İstanbul
Boyutlar 13,5-21cm
Sayfa Sayısı 208

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi