Menu
Your Cart

Tarihe Darbe Vuran Liderler ve Tarihin Seyrini Değiştiren Liderler

Yusuf Kayaalp Yusuf Kayaalp
Tarihe Darbe Vuran Liderler ve Tarihin Seyrini Değiştiren Liderler
-33 %
Tarihe Darbe Vuran Liderler ve Tarihin Seyrini Değiştiren Liderler

Hakkında

2 Haziran Pazar günü isme özel imzalı gönderimler son bulacaktır. Bu tarihe kadar verilen Yusuf Kayaalp kitapları siparişleri isme özel imzalı olarak gönderilecektir. 

Not: EFT Havale ödeme seçeneğinde sipariş numaranızı açıklama kısmına yazmayı unutmayın. 

Not: Verilen siparişler 3 iş günü içinde hazırlanıp kargoya verilir.  Lütfen adres bilgilerinizi doldururken telefon numaranızı arada boşluk bırakmadan yazınız. Siparişiniz kargoya verildikten sonra tarafınıza sms iletilecektir, smsteki linkten kargo takibinizi yapabilirsiniz.

Tarihe Darbe Vuran Liderler

Yusuf Kayaalp, ‘Tarihe Darbe Vuran Liderler’ isimli bu kitabında, tarihe ilgi ve merak duymayan kişilerin dahi ilgisini çekebilecek türde, araya mizah ve eğlence anlayışını serpiştirerek, tarihte yaşamış en önemli 21 liderin hayatını tüm gerçekliğiyle anlatmıştır. Özellikle YouTube’da ürettiği içeriklerle günümüz gençlerinin tarihe karşı önyargısını kıran ve tarihin eğlenceli bir alan olabileceğini ispatlayan bir yazardır.

Yusuf Kayaalp, 4. Kitabı olan bu kitapta, sırasıyla aşağıdaki liderlerin hayatlarını çocukluklarından başlayarak anlatmaktadır: I. Selim (Yavuz Sultan Selim), Kanuni Sultan Süleyman, II. Mahmut, Napolyon Bonapart, Mussolini, Cengiz Han, Mete Han, Lenin, Stalin, İsmet İnönü, Bülent Ecevit, Adnan Menderes, Enver Paşa, Bayezid, Büyük İskender, Che Guevara, Mao Zedong, Hasan Sabbah, Jül Sezar, Saddam Hüseyin, Selahaddin Eyyübi

Barkod9786259948515
Basım TarihiAralık 2023
Basım Yeriİstanbul
Boyutlar13,5-21cm
Sayfa Sayısı208
Tarihin Seyrini Değiştiren Liderler


Yusuf Kayaalp günümüz gençlerine tarihi, mizahi anlatım tarzıyla sevdiren; sade ve akıcı bir dille anlatan, yaptığı video içerikleriyle sosyal medyada tanınan önemli bir yazar ve YouTuber’dır.

Bu eserde, yaptıklarıyla tarihin seyrini değiştiren 20 lideri, mizahi anlatım tarzıyla okuyacaksınız ve okurken hem eğlenecek, hem de öğreneceksiniz. Kitapta; Mustafa Kemal Atatürk, Emir Timur, Fatih Sultan Mehmet, 2.Abdülhamit, Adolf Hitler, Attila, Fransa Kralları 14. ve 16. Louis, Muammer Kaddafi, Sultan Alparslan, Otto von Bismarck, 4.Murat, Fidel Castro, Vladimir Putin, Gandhi, George Washington, Kont Drakula (Kazıklı Voyvoda), 2.Mahmut, Sultan İbrahim, Büyük Petro, Ragnar Lodbrok isimli liderlerin hayatlarını ve tarihin seyrini nasıl değiştirdiklerini okuyacaksınız. 


Barkod9786057366153
Basım DiliTürkçe
Basım Tarihi15,09,2022
Basım Yeriİstanbul
Boyutlar13,5-21 cm
Sayfa Sayısı208


260,00TL
390,00TL
Çoklu Teklifler
Size özel, ekstra avantajlı 3 adet çoklu teklif oluşturuldu.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi