Menu
Your Cart

New York Düşerken

Şenol Ceviz Şenol Ceviz
New York Düşerken
-30 %
New York Düşerken

Hakkında

“450 çocuk hiçbir zaman çocuk olmadı.” Onların eğitimi için milyarlarca dolarlık bir bütçe ayrıldı. En iyi  eğitmenler bulundu, en iyi imkânlar seferber edildi. Her biri yetimhanelerden özenle seçilerek toplandı. Onlar eğitmenlerine göre görev, liderlerine göre işlenmeyi ekleyen değerli birer hammaddeydi.

Çok küçük yaşlardan itibaren en zorlu eğitimlerden geçtiler, en iyisini en iyisinden öğrendiler, cesaretliydiler, korkusuzdular. Oysa en başında onlar sadece masum birer çocuktu, şimdi ise nitelikli birer silah haline geldiler.

Onlar, dostları için candan birer yoldaş, düşmanları içinse o güne kadar karşılaştıkları en tehlikeli askerlerdi. Tek parolaları, hedefleri  uğrunda önlerine çıkan her şeyi yok etmekti; bunu yaparken tereddüt dahi etmeyeceklerdi.

New York’ta adalet için başlayan bu savaşa pek çok ülkeden katılım sağlandı. Onlar, görev tanımları gereği birer hayaletten farksızdı, resmi bir operasyon yürütüyorlardı fakat bu operasyonun detaylarını  küçük seçkin bir gruptan başka bilen yoktu. Yüzyıllardır egemen olan  bu gizli imparatorluğa karşı yürüttükleri savaşı kazanabilecekler miydi?

140,00TL
200,00TL
Çoklu Teklifler
Size özel, ekstra avantajlı 1 adet çoklu teklif oluşturuldu.

İki Ürün Birlikte:
280 ₺ yerine 277 ₺
Kazanç: 3 ₺
Kitap
Barkod 9786052987117
Basım Dili Türkçe
Basım Tarihi Kasım 2019
Basım Yeri Türkiye / İstanbul
Boyutlar 13,50 x 21 cm
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Tipi 2. Hamur
Sayfa Sayısı 320

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: aksiyon , macera ,